info
عکس مطب دکتر راضیه السادات طباطبایی
category

مطب دکتر راضیه السادات طباطبایی محله مهدی آباد، یزد

مکان مرتبط با بهداشت و درمان
3.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مطب دکتر راضیه السادات طباطبایی

مطب دکتر راضیه السادات طباطبایی (مکان مرتبط با بهداشت و درمان) در محله مهدی آباد یزد و بلوار آیت الله مدرس، 15 متری اول واقع شده است. این مکان یکی از دو بهداشت و درمان در محله مهدی آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مرتاض، موزه آیینه و روشنایی یزد و فروشگاه کاخ و همچنین رستوران نگین یزد، میدان شهدای محراب، ساختمان پزشکان آبادیس، بوستان طوبی و ABADIS CAFE کافه آبادیس قرار گرفته است.
سایر مراکز حوزه بهداشت و درمان که در محدوده مطب دکتر راضیه السادات طباطبایی واقع شده‌اند:

 • انستیتو سلامتی صبا
  آیت الله علاقه بند، 15 خرداد، بین شهید درستکار و اندیشه
 • مرکز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری در منزل(توانا)
  (5.0)
  بلوار دانشجو، بین شهید زعیمیان و 11 دانشجو
 • سالار سلامت ایساتیس
  (4.2)
  آیت الله علاقه بند، 15 خرداد، صاحب الزمان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ابوالفضل زارعی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 21 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مطب دکتر راضیه السادات طباطبایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 21 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مطب دکتر راضیه السادات طباطبایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مطب دکتر راضیه السادات طباطبایی ندارد.
  neshan logo