info
عکس آکادمی تنیس زرین
category

آکادمی تنیس زرین محله لویزان - شیان، تهران

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آکادمی تنیس زرین

آکادمی تنیس زرین (سالن و مجموعه ورزشی) در محله لویزان - شیان تهران و بزرگراه امام علی، دماوند واقع شده است. این مجتمع یکی از دوازده مجموعه ورزشی در محله لویزان - شیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی و سالن شهید تهرانی مقدم دانشگاه رجایی قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده آکادمی تنیس زرین واقع شده‌اند:

 • باشگاه بانوان سپید
  نوبهار شمالی، گلستان شرقی، مهستان، ترانه
 • زمین فوتبال
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، صیاد
 • زمین چمن مصنوعی دانشگاه شهید رجایی
  امام علی، نوبهار جنوبی، شعبانلو
 • سالن ومجتمع ورزشی کوثر
  (4.0)
  بزرگراه شهید بابایی
 • باشگاه تنیس نظری
  (5.0)
  بزرگراه امام علی، جعفریان، شعبانلو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آکادمی تنیس زرین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آکادمی تنیس زرین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آکادمی تنیس زرین ندارد.
  neshan logo