info
عکس آزمایشگاه پند
category

آزمایشگاه پند محله تهرانپارس غربی، تهران

آزمایشگاه تشخیص طبی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آزمایشگاه پند

آزمایشگاه پند (آزمایشگاه تشخیص طبی) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان کنارگذر زفرقندی واقع شده است. این مکان یکی از دوازده آزمایشگاه تشخیص طبی در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی تهران‌پارس و پاساژ فجر و همچنین تالار شادکام، سونوگرافی دکتر مردانی، راد پروتئین، پیتزا کلاسیکو و قنادی مانلی قرار گرفته است.
سایر آزمایشگاه‌های که در محدوده آزمایشگاه پند واقع شده‌اند:

 • آزمایشگاه دکتر تقوی
  بلوار خوشوقت، میر
 • آزمایشگاه پروین
  (5.0)
  بلوار شاهد، بین زفرقندی و ضرغامی
 • آزمایشگاه پاتوبیولوژی فروغ
  (5.0)
  بلوار خوشوقت، صیادیان
 • آزمایشگاه رها
  (5.0)
  بلوار خوشوقت، بین گلستانی حبیبی و رحمانی
 • آزمایشگاه پاتوبیولوژی سروین
  (3.0)
  بلوار خوشوقت، علیدوستی 190 غربی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط zakery (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه پند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آزمایشگاه پند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آزمایشگاه پند ندارد.
  neshan logo