info
عکس نانوایی
category

نانوایی محله جهانگردی - پیرنیا، شیراز

درباره‌ی نانوایی

نانوایی (نانوایی) در محله جهانگردی - پیرنیا شیراز و خیابان بشیر واقع شده است. این مکان یکی از سه نانوایی در محله جهانگردی - پیرنیا شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان و پلی کلینیک شهید رضایی و همچنین نمایندگی ایران خودرو تسلیم، نگین خودرو، پمپ بنزین، بانک ملی و مجتمع مرکزی حریت قرار گرفته است.
سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی واقع شده‌اند:

 • نانوایی سنگکی
  بلوار کریمخان زند، راهنمایی، تختی
 • نانوایی خوشه
  بلوار زینبیه، بین بلوار کریمخان زند و 4
 • نانوایی سنگک صاحب الزمان
  بلوار زینبیه، غدیر، بین غدير 5 و 7
 • نانوایی تافتون لاله
  بلوار ابونصر غربی، بین نصر 30 و 32
 • نان فانتزی گل یاس
  بلوار مولوی، مولوی 6، ساجد، بین ساجد 1 و سجاد 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی اکبر (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی ندارد.
  neshan logo