info
عکس ایستگاه اتوبوس محمد آباد106 -
category

ایستگاه اتوبوس محمد آباد106 - تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس محمد آباد106 -

ایستگاه اتوبوس محمد آباد106 - (ایستگاه اتوبوس) در تبریز و بلوار آزادی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی روانکاری ساوالان بالابان و همچنین رستوران دریا، تالار زمرد تبریز، سرزمین ملک، شرکت مهندسی داده تأمین خاورمیانه و نان برکت تبریز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس محمد آباد106 - تبریز

ایستگاه اتوبوس محمد آباد106 - تبریز را می‌توانید در شهر تبریز، پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار آزادی، بین سجادیه و جوزاک می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس محمد آباد106 - تبریز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تبریز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سهندیه (پارا المپیک) واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس محمد آباد106 - تبریز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده محمد آباد106 - واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس لاله زار (خیام)-
  لاله زار، 1٧ شهریور قدیم
 • ایستگاه اتوبوس برق لامع
  ١٧ شهریور قدیم، بین شهید ستوده و دها
 • ایستگاه اتوبوس معراج - (روبروی قبرستان امامیه)
  مشروطه، بین معراج و کوی رجایی 18
 • ایستگاه اتوبوس قبرستان امامیه
  خیابان مشروطه، بعد از بلوار مهدیه
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه ابوریحان
  بلوار آزادی، بین چهارراه ابوریحان و فیض
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس محمد آباد106 - اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس محمد آباد106 - در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس محمد آباد106 - ندارد.
  neshan logo