info
عکس فروشگاه همیشه تخفیف
category

فروشگاه همیشه تخفیف (محله رضاشهر، مشهد)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه همیشه تخفیف

فروشگاه همیشه تخفیف (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله رضاشهر مشهد و بلوار شهید کاوه واقع شده است. این فروشگاه یکی از شصت و هشت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایانه اتوبوسرانی شهید جوان، نانوایی سنگک عجمی، مهمانسرای دانشکده شهید محمد منتظری، فروشگاه افق کوروش (شعبه کاوه 15) و مهندسان مشاور ایمن آزما قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه همیشه تخفیف واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت سینا
  بزرگراه شهید کلانتری، انوری
 • سوپر مارکت برکت
  بلوار شهید کاوه، بهارستان 9، بهارستان، بین بهارستان 14 و 16
 • هایپر تخفیف
  بلوار پیروزی، پیروزی 1، کسایی، کسائی3 - رودکی4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط av64 (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه همیشه تخفیف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه همیشه تخفیف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه همیشه تخفیف ندارد.
  neshan logo