info
عکس بانک اقتصاد نوین
category

بانک اقتصاد نوین اصفهان

بانک

درباره‌ی بانک اقتصاد نوین

بانک اقتصاد نوین (بانک) در اصفهان و خیابان چهار باغ بالا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی شادی پارک و مجتمع تجاری پارک و همچنین انتشارات و فروشگاه کتاب جنگل جاودانه، پمپ بنزین علی یک، بریانی اعظم شعبه 4، اداره تامین اجتماعی شعبه یک اصفهان و شعبه یک بیمه تامین اجتماعی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک اقتصاد نوین اصفهان

یکی از بانک‌های شهر اصفهان بانک اقتصاد نوین اصفهان است که در محله سعادت آباد، قرار دارد. بانک اقتصاد نوین اصفهان از بانک‌های خوب محله سعادت آباد است. مدیریت شعب بانک سپه، بانک شهر و بانک سپه بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک نیز همیشه فعال است.

چطور به بانک اقتصاد نوین اصفهان برویم؟

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این بانک، ایستگاه مترو سی و سه پل است. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک اقتصاد نوین اصفهان ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی می‌باشد.

شما می‌توانید با کمک اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. علاوه بر این، شما می‌توانید اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران دیگر در مورد این بانک را می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. یادتان باشد در صورتی که به بانک اقتصاد نوین اصفهان مراجعه کردید، تجربه خودتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

در ادامه، اطلاعات دقیق بانک اقتصاد نوین اصفهان را برای شما قرار داده‌ایم. در محدوده این بانک خودپردازها و بانک‌های دیگری نیز وجود دارند که در ادامه فهرست آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک اقتصاد نوین واقع شده‌اند:

 • مدیریت شعب بانک سپه
  توحید شمالی، بین امامت و استخر
 • بانک شهر
  بلوار ملت، بین شهید زارعی و 31
 • بانک سپه
  توحید میانی، بین ایزدی و شهید مشکلانی
 • بانک تجارت
  شیخ صدوق شمالی، اسلامی
 • پست بانک
  شیخ مفید، شیخ صدوق شمالی، بین شهید نورالهی و بهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی علی زاده ورزنه (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک اقتصاد نوین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک اقتصاد نوین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک اقتصاد نوین ندارد.
  neshan logo