info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه نظر
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه نظر اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه نظر

ایستگاه اتوبوس چهارراه نظر (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان چهار باغ بالا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی شادی پارک و مجتمع تجاری پارک و همچنین پمپ بنزین علی یک، انتشارات و فروشگاه کتاب جنگل جاودانه، بریانی اعظم شعبه 4، اداره تامین اجتماعی شعبه یک اصفهان و شعبه یک بیمه تامین اجتماعی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه نظر اصفهان

ایستگاه اتوبوس چهارراه نظر اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله سعادت آباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در چهار باغ بالا، بین کاخ سعادت آباد و حمید کیانجو قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه نظر اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو سی و سه پل قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه نظر اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه نظر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تالار فرشچیان
  توحید شمالی، بین شایان 47 و بلوار ملت
 • ایستگاه اتوبوس پل آذر
  بلوار ملت، بین توحید و شهید زارعی 11
 • ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی
  توحید میانی، بین آذین و بهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ناشناس (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه نظر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه نظر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه نظر ندارد.
  neshan logo