info
عکس مارکت ترمینال
category

مارکت ترمینال محله ایمان، مشهد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مارکت ترمینال

مارکت ترمینال (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله ایمان مشهد و کنارگذر بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله ایمان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ اطلس و همچنین نمایندگی مرکزی کالارسان مشهد، میدان حافظ، پارک سوار حافظ، ایستگاه اتوبوس میدان حافظ و کارواش نانو بخار سعید قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده مارکت ترمینال واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت آس
  مهدی، شهید نقیبی فرد، بین نقیبی فرد 8 و 10
 • هایپر ثامن
  امام رضا، بین امام رضا 65 و امام رضا 67
 • سوپر مارکت دهنوی
  مهدی، شهید نقیبی فرد، بین نقیبی فرد 6 و 8
 • سوپر شاهانی
  امام رضا، امام رضا 69
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 007 (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مارکت ترمینال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مارکت ترمینال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مارکت ترمینال ندارد.
  neshan logo