info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ
category

ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ محله شهرک دانشگاه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ

ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دانشگاه یزد و بلوار فلسطین، بلوار پروفسور حسابی، تقاطع میدان فرهنگ - نعل اسبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دانشگاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان نعل اسبی، کافه بن بست، گیم نت، داروخانه حیدری و ذرت پلاس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ یزد

در شهر یزد، محله شهرک دانشگاه ، ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار فلسطین، بلوار پروفسور حسابی، تقاطع میدان فرهنگ - نعل اسبی واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان فرهنگ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابی طالب
  بلوار جوان، بلوارشهدای گمنام
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابیطالب
  بلوارشهدای گمنام، نرسیده به میدان عالم
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش
  پژوهش، بعد از میدان کتاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار فلسطین، بلوار پروفسور حسابی، تقاطع میدان فرهنگ - نعل اسبی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo