info
عکس داروخانه
category

داروخانه محله شمس آباد، تهران

درباره‌ی داروخانه

داروخانه (داروخانه) در محله شمس آباد تهران و خیابان منصوری واقع شده است. این مکان یکی از بیست و دو داروخانه در محله شمس آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ آریا و همچنین مجموعه ورزشی آرش میراسماعیلی، آش وحلیم سید مهدی، مسکن پارسه، داروخانه دکتر مسعودی و فروشگاه افق کوروش قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه تهران

داروخانه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شمس آباد پیدا کنید. استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، منصوری، بین علی بخشی و طالبی آدرس دقیق این داروخانه است.

داروخانه تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله شمس آباد است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه دکتر رامش عابدینی، داروخانه و داروخانه امدادگران وجود دارند. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه تهران برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید، می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس مجیدیه در نزدیکی داروخانه تهران است.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه تهران برای شما قرار داده شده است. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر رامش عابدینی
  بزرگراه شهید همت، برادران محمدی
 • داروخانه
  بزرگراه شهید سلیمانی، هدایتی، دهقان، بین مهشاد و حسین خانی
 • داروخانه امدادگران
  بزرگراه شهید سلیمانی، ترک
 • داروخانه دکتر دیلانچیان
  بزرگراه شهید سلیمانی، برادران اثنی عشری
 • داروخانه دکتر ربیعی رحیم آبادی
  بزرگراه شهید سلیمانی، کرد، ناظریان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه ندارد.
  neshan logo