info
عکس ایستگاه اتوبوس زنبق
category

ایستگاه اتوبوس زنبق محله شهرآرا - پاتریس، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس زنبق

ایستگاه اتوبوس زنبق (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرآرا - پاتریس تهران و خیابان پاتریس لومومبا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرآرا - پاتریس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رسول اکرم (ص) و پاساژ آرنا و همچنین کارن، فروشگاه کروز، کلیسای توما، اداره پلیس مهاجرت و گذرنامه و مجتمع پزشکان دانش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس زنبق تهران

ایستگاه اتوبوس زنبق تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرآرا - پاتریس پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در ستارخان، پاتریس لومومبا، بین بنفشه و زنبق قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس زنبق تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی شهرآرا واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس زنبق تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده زنبق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک
  بزرگراه جلال آل احمد، آرش مهر، بین گلدار و بلوک 17
 • ایستگاه اتوبوس منبع
  بزرگراه جلال آل احمد، آرش مهر، بلوک هجدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس زنبق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس زنبق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس زنبق ندارد.
  neshan logo