info
عکس دبیرستان سلام
category

دبیرستان سلام محله نیاوران، تهران

درباره‌ی دبیرستان سلام

دبیرستان سلام (مدرسه) در محله نیاوران تهران و خیابان شهید غلامرضا حسینی واقع شده است. این مکان یکی از چهل و سه مدرسه در محله نیاوران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید فرمان و همچنین مدرسه ایتالیایی پیترو دلا واله، تشریفات مجالس مازستا، سوپر مارکت قلم، شرکت کیمیا تست فام و مسکن پونه فرمانیه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مدارس خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد دبیرستان سلام

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  محبی
  شنبه 04 اردیبهشت ماه 1400

  مدرسه ای با خاطرات جالب برخی ونارضایتی برخی از این مدرسه و رفتار کارکنان

 • avatar
  _2@gh
  شنبه 04 اردیبهشت ماه 1400

  دبیرستان سلام، مجموعه سلام با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص آموزشی، پرورشی، فرهنگی و ورزشی، امتیاز 5 از 5


سایر مدارس که در محدوده دبیرستان سلام واقع شده‌اند:

 • دبیرستان دخترانه سپهر
  بزرگراه صدر، آذر مینا، نسرین
 • دبیرستان دخترانه نورالهدی تزکیه
  پاسداران، بوستان، نارنجستان هشتم
 • سرمد دخترانه
  اندرزگو، چیذری، عدالت
 • مدرسه افرادخت
  بزرگراه صدر، آبشار، نادر
 • مدرسه دخترانه سرمد
  اندرزگو، صالحی جنوبي، عدالت
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط هادی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبیرستان سلام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دبیرستان سلام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبیرستان سلام ندارد.
  neshan logo