info
عکس ایستگاه اتوبوس حاجیان شرقی
category

ایستگاه اتوبوس حاجیان شرقی محله امامزاده عبدالله، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حاجیان شرقی

ایستگاه اتوبوس حاجیان شرقی (ایستگاه اتوبوس) در محله امامزاده عبدالله تهران و بزرگراه آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله امامزاده عبدالله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز مخابرات ابوذر، کارواش ممتاز، بستنی بی بی، نمایندگی سایپا 1047 (حامی رایان تندر) و بابی دونات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حاجیان شرقی تهران

در شهر تهران، محله امام زاده عبدالله ، ایستگاه اتوبوس حاجیان شرقی تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله سعیدی، بین هنرمند و شاه پروری واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس حاجیان شرقی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین آژانس تاکسی سرویس تیزرو را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حاجیان شرقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  شهيد بختیاری، بدرالزمان قریب
 • ایستگاه اتوبوس پل ساوه
  چهل و پنج متری زرند، بعد از قناعت
 • ایستگاه اتوبوس میدان شمشیری
  قزوین، بین سبحانی و ده متری امام زاده عبدالله
 • ایستگاه اتوبوس شمشیری ولیعصر
  سبحانی، قزوین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حاجیان شرقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حاجیان شرقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حاجیان شرقی ندارد.
  neshan logo