info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک شهید ابراهیمی
category

ایستگاه اتوبوس پارک شهید ابراهیمی محله مهدی آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک شهید ابراهیمی

ایستگاه اتوبوس پارک شهید ابراهیمی (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد یزد و خیابان سلمان فارسی، برهان پور واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مزون یاشیل و همچنین پارک شهید ابراهیمی، امور دو برق یزد، دبیرستان سید الشهدا، نان تافتون و الو برگر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک شهید ابراهیمی یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس پارک شهید ابراهیمی یزد است که در محله محله نیایش قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در سلمان فارسی، برهان پور قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک شهید ابراهیمی یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک شهید ابراهیمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ارغوان
  خاتم، بین خیابان مقداد و صحرا
 • ایستگاه اتوبوس پروفسور فرشچیان
  خاتم
 • ایستگاه اتوبوس پارک مهدی
  امام مهدی، بین مهدی 7 و 12
 • ایستگاه اتوبوس پرفسور فرشچیان
  بلوار خاتم، بین مهر و خیابان مقداد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک شهید ابراهیمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک شهید ابراهیمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک شهید ابراهیمی ندارد.
  neshan logo