info
عکس ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف
category

ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف محله برزان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف

ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف (ایستگاه اتوبوس) در محله برزان اصفهان و خیابان شهید صمدیه لباف واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله برزان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پردیس سپیدارزاگرس و همچنین فروشگاه رفاه صمدیه، تکنو بوش، جهان بالابر، ایستگاه اتوبوس شهید عسگری و گروه صنعتی جهان نما (تولید فیکسر و درب و پنجره آلومینیومی) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف اصفهان است که در محله برزان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید صمدیه لباف واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی تلفنی ملکوت هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صمدیه لباف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دو پله
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین پنجاه و ششم و پرتو
 • ایستگاه اتوبوس دوپله
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین حجت و شقایق
 • ایستگاه اتوبوس پست
  شهیدان غربی، بین سجاد و رضا عسگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف ندارد.
  neshan logo