info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید حسین زاده
category

ایستگاه اتوبوس شهید حسین زاده محله سر دوراه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید حسین زاده

ایستگاه اتوبوس شهید حسین زاده (ایستگاه اتوبوس) در محله سر دوراه یزد و بلوار محمد پاکنژاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله سر دوراه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی همبرگر یوسف، دبیرستان پسرانه شهید رمضانزاده (شاهد)، کره کباب اصل، خدمات فنی صالحی و مسجد پیر حسین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید حسین زاده یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس شهید حسین زاده یزد، شهر یزد، محله سر دوراه است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار محمد پاکنژاد، بین قمربنی هاشم و ریسمانیان واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهید حسین زاده یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

تاکسی تلفنی سینا سیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید حسین زاده یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید حسین زاده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اتفاقات
  باهنر، نرسیده به بیستم
 • ایستگاه اتوبوس باشگاه کارگران
  بلوار شهید مطهری، بلوار 22 بهمن، بین طالقانی و معلم
 • ایستگاه اتوبوس میدان آزادی
  فرخی، بین فرخی 4 و خویشداری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید حسین زاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید حسین زاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید حسین زاده ندارد.
  neshan logo