info
عکس ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه
category

ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه محله کوچه بیوک، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه

ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله کوچه بیوک یزد و بلوار ۲۲ بهمن واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کوچه بیوک یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ خاتم و همچنین کافی نت سایه روشن، فروشگاه چرخ گردون، گروه مهندسی آریا دژ، مرکز سلامت مهر شفا و بیمه نیروهای مسلح قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه یزد

در شهر یزد، محله کوچه بیوک ، ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید مطهری، بلوار 22 بهمن، بین 22 بهمن 17 و 22 بهمن 19 واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی سینا سیر قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تعمیرگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان
  بلوار مطهری، بین باغ گلشن و گرماسعدی
 • ایستگاه اتوبوس محله کسنوویه
  خیابان انقلاب
 • ایستگاه اتوبوس کوچه امام حسین
  بلوار رضا پاکنژاد، بین چهل و ششم و یزدباف
 • ایستگاه اتوبوس شهید حسین زاده
  بلوار محمد پاکنژاد، بین قمربنی هاشم و ریسمانیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه ندارد.
  neshan logo