info
عکس مارکت آرمین
category

مارکت آرمین محله سرافرازان، مشهد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
3.0
1 رای

درباره‌ی مارکت آرمین

مارکت آرمین (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله سرافرازان مشهد و بلوار پایداری واقع شده است. این فروشگاه یکی از نود و دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پنج شنبه بازار و همچنین آتلیه خندان ، فروشگاه سروش، خیابان قائمی، کالای برق سپهر الکتریک و پوشاک تعجب قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده مارکت آرمین واقع شده‌اند:

 • هایپرمارکت تخفیفات
  بلوار سرافرازان، شهید خسروی، خسروی 3، خاکپور 1
 • هایپر تخفیف نیاوران
  بلوار سرافرازان، شهید خسروی، بین رادان 17 و میدان سرافرازان
 • مارکت آریسا
  بلوار پیروزی، پیروزی 26، فرقانی 6
 • سوپر رضا
  بلوار سرافرازان، سرافرازان 14، رز 1، بین رز1/1 و 1/3
 • سوپرمارکت گل پسر
  بلوار شهید فکوری، فکوری66
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمدتقی فرجو (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مارکت آرمین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مارکت آرمین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مارکت آرمین ندارد.
  neshan logo