info
عکس ایستگاه اتوبوس ظفرمند 1
category

ایستگاه اتوبوس ظفرمند 1 محله جهانگیری، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ظفرمند 1

ایستگاه اتوبوس ظفرمند 1 (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانگیری اراک و خیابان فردوس ۲ واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله جهانگیری اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع مسکونی المپیک - ورزشکاران، نانوایی بربری، فتیرپزی خلیلی، مجتمع چهار سوق 2 و کافه خورشید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ظفرمند 1 اراک

در شهر اراک، محله آرامستان ، ایستگاه اتوبوس ظفرمند 1 اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در میرزا حسن آشتیانی، ظفرمند 2، فردوس 2، بین میدان فردوس 1 و مسعود 3 قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس ظفرمند 1 اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس شبانه روزی تختی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ظفرمند 1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل ابوذر
  میرزای شیرازی شمالی، ابوذر
 • ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل 1
  خیابان شهدا، بین جابری و عزیزی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل
  شهدا، بین شهیدان عبدالهی و راوندی
 • ایستگاه اتوبوس واشقانی 2
  بلوار فتحعلی واشقانی فراهانی، جهاد نصر
 • ایستگاه اتوبوس آل احمد
  داوران، بین صالحی و آل محمد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ظفرمند 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ظفرمند 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ظفرمند 1 ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، میرزا حسن آشتیانی، ظفرمند 2، فردوس 2، بین میدان فردوس 1 و مسعود 3
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo