info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه شکوفه های انقلاب
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه شکوفه های انقلاب محله فردوس، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه شکوفه های انقلاب

ایستگاه اتوبوس مدرسه شکوفه های انقلاب (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوس تهران و بزرگراه جناح واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله فردوس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی ابن سینا و پاساژ طلا و جواهر شبنم و همچنین دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد 26، پدر خوب، باشگاه بدنسازی تکنیک برتر، آموزشگاه زبان سفیر گفتمان و سفر رو ایرانیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه شکوفه های انقلاب تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه شکوفه های انقلاب تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله فردوس قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه جناح، بین مصطفوی دهزوئی و احسانگر می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه شکوفه های انقلاب تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو طرشت در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس گلها واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه شکوفه های انقلاب تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه شکوفه های انقلاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فروتن
  بلوار آیت الله کاشانی
 • ایستگاه اتوبوس میدان رحمانی
  بزرگراه جناح
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بزرگراه جلال آل احمد
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید رحمانی
  بزرگراه شهید حجازی، رحمانی، میدان برادران رحمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه شکوفه های انقلاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه شکوفه های انقلاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه شکوفه های انقلاب ندارد.
  neshan logo