info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهید رحمانی
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهید رحمانی محله شهرک آپادانا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهید رحمانی

ایستگاه اتوبوس میدان شهید رحمانی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک آپادانا تهران و میدان برادران رحمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پامچال و همچنین کارواش شهرک آپادانا، تعمیرگاه تخصصی رنو وان، میدان برادران رحمانی، پارکینگ مترو صادقیه و رستوران پایپار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهید رحمانی تهران

ایستگاه اتوبوس میدان شهید رحمانی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهرک آپادانا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید حجازی، رحمانی، میدان برادران رحمانی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان شهید رحمانی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو تهران (صادقیه) در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس پامچال را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان شهید رحمانی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
ایستگاه‌های نزدیک به ایستگاه اتوبوس میدان شهید رحمانی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهید رحمانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی تهرانپارس
  بزرگراه جناح
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شکوفه های انقلاب
  بزرگراه جناح، بین مصطفوی دهزوئی و احسانگر
 • ایستگاه اتوبوس صادقیه شرقی
  بزرگراه جناح
 • ایستگاه اتوبوس مترو صادقیه
  بزرگراه جناح، بین گوهری مهر و سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه عابدزاده
  بزرگراه جناح، بین جاویدان و عمادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شکارچی™ (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهید رحمانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهید رحمانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهید رحمانی ندارد.
  neshan logo