info
عکس ایستگاه اتوبوس دانش
category

ایستگاه اتوبوس دانش محله شهرک آپادانا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانش

ایستگاه اتوبوس دانش (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک آپادانا تهران و خیابان دانش واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ترمینال غرب (آزادی)، تی بی تی، ماهان سفر ایرانیان، فروشگاه زنجیره ای شهروند آزادی ( ترمینال غرب ) و مدیریت ترمینال غرب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانش تهران

ایستگاه اتوبوس دانش تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک آپادانا پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه جناح، دانش می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دانش تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان آزادی قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس پامچال را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
ایستگاه‌های نزدیک به ایستگاه اتوبوس دانش


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه عابدزاده
  بزرگراه جناح، بین جاویدان و عمادی
 • ایستگاه اتوبوس میدان آزادی
  بزرگراه آیت الله سعیدی، خط ویژه اتوبوس
 • ایستگاه اتوبوس عزیزی
  بزرگراه لشگری، آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانش ندارد.
  neshan logo