info
عکس ایستگاه اتوبوس صادقیه شرقی
category

ایستگاه اتوبوس صادقیه شرقی محله صادقیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صادقیه شرقی

ایستگاه اتوبوس صادقیه شرقی (ایستگاه اتوبوس) در محله صادقیه تهران و بزرگراه جناح واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی ابن سینا و برج گلدیس و همچنین آزمایشگاه پارسه، دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد 26، پدر خوب، سپهر 360 و پاساژ افق قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صادقیه شرقی تهران

در شهر تهران، محله صادقیه ، ایستگاه اتوبوس صادقیه شرقی تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه جناح قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس صادقیه شرقی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو طرشت است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس گلها واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس صادقیه شرقی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صادقیه شرقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بزرگراه جلال آل احمد
 • ایستگاه اتوبوس میدان رحمانی
  بزرگراه جناح
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید رحمانی
  بزرگراه شهید حجازی، رحمانی، میدان برادران رحمانی
 • ایستگاه اتوبوس اسدی
  ستارخان، بین هشتم و حمید اسدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صادقیه شرقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صادقیه شرقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صادقیه شرقی ندارد.
  neshan logo