info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه امام حسین
category

ایستگاه اتوبوس کوچه امام حسین محله یزد باف، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه امام حسین

ایستگاه اتوبوس کوچه امام حسین (ایستگاه اتوبوس) در محله یزد باف یزد و بلوار رضا پاکنژاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله یزد باف یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای محراب (سوانح سوختگی) و همچنین کافه رستوران تاک، کارواش یزد رکورد، بیمه ملت نمایندگی دورایران، لوازم برقی اتومبیل حسینی یزد و غذاسرای سران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه امام حسین یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس کوچه امام حسین یزد، شهر یزد، محله یزد باف است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار رضا پاکنژاد، بین چهل و ششم و یزدباف قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کوچه امام حسین یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی بیسیم 1833 و 1824 میهن هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوچه امام حسین یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه امام حسین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بنیاد مسکن
  بلوار ولیعصر، بین ولیعصر 2 و 17 شهریور
 • ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت امام
  بلوار ولیعصر، بین 17 شهریور و بیست و ششم
 • ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه
  بلوار شهید مطهری، بلوار 22 بهمن، بین 22 بهمن 17 و 22 بهمن 19
 • ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب
  بلوار ولیعصر، بین ولیعصر 29 و 31
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه امام حسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه امام حسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه امام حسین ندارد.
  neshan logo