info
عکس آکادمی ثمین جعفری
category

آکادمی ثمین جعفری محله محمودیه، تهران

درباره‌ی آکادمی ثمین جعفری

آکادمی ثمین جعفری (موسسه آموزشی) در محله محمودیه تهران و خیابان جوانان واقع شده است. این موسسه یکی از دوازده موسسه آموزشی در محله محمودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه رستوران سبوس، رستوران ریواس، هایپر مارکت شند استار، کابینت آشپزخانه یاکس و میله بوتیک شعبه مرکزی قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده آکادمی ثمین جعفری واقع شده‌اند:

 • هنرگاه موسیقی
  ولیعصر، پسیان، مقدس اردبیلی
 • آموزشگاه زبان نیکوش
  ولیعصر، بین محمودیه و توتیا
 • آموزشگاه عصر آراد
  ولیعصر، نوری
 • آموزشگاه هنری شید
  بزرگراه شهید چمران، یمن، مقدس اردبیلی
 • آموزشگاه هنری بیتا
  بزرگراه شهید چمران، جوانان، شادآور، بیتا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ یکشنبه 29 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آکادمی ثمین جعفری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 29 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آکادمی ثمین جعفری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آکادمی ثمین جعفری ندارد.
  neshan logo