info
عکس ایستگاه اتوبوس نوبهار
category

ایستگاه اتوبوس نوبهار محله ازگل، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نوبهار

ایستگاه اتوبوس نوبهار (ایستگاه اتوبوس) در محله ازگل تهران و خیابان کنارگذر بابایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی و همچنین خوابگاه دانشکده فنی شهید شمسی پور تهران، ماساژ اسپا هانا، مزون شقایق تفرشی، برج سپید و نانوایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نوبهار تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس نوبهار تهران، شهر تهران، محله ازگل است. این ایستگاه اتوبوس در بابایی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس نوبهار تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس پرستو قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نوبهار تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نوبهار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلچین
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس میدان ازگل
  ارتش، هاشم ازگلی، بین آبشار و نسترن
 • ایستگاه اتوبوس میدان ازگل تخلیه
  ارتش، هاشم ازگلی، بین آبشار و نسترن
 • ایستگاه اتوبوس هوانیروز
  نیروی زمینی، بابایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نوبهار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نوبهار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نوبهار ندارد.
  neshan logo