info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشکده پرستاری
category

ایستگاه اتوبوس دانشکده پرستاری محله پاستور، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشکده پرستاری

ایستگاه اتوبوس دانشکده پرستاری (ایستگاه اتوبوس) در محله پاستور تبریز و خیابان شریعتی جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله پاستور تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی روانکاری ساوالان بالابان و همچنین مرکز جراحی حکیمان نور، موبایل وحید، آموزشگاه رانندگی سمند، دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و لبنیات مرکزی سهند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشکده پرستاری تبریز

آدرس ایستگاه اتوبوس دانشکده پرستاری تبریز، شهر تبریز، محله پاستور است. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی جنوبی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دانشکده پرستاری تبریز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تبریز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی وحدت قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دانشکده پرستاری تبریز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشکده پرستاری واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشکده پرستاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشکده پرستاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشکده پرستاری ندارد.
neshan logo