info
عکس لاوینس
category

لاوینس محله امجدیه - خاقانی، تهران

بازار و مرکز خرید
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لاوینس

لاوینس (بازار و مرکز خرید) در محله امجدیه - خاقانی تهران و خیابان ورودی مترو هفت تیر واقع شده است. این مجتمع یکی از هفت بازار و مرکز خرید در محله امجدیه - خاقانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مادر و همچنین قیمه قورمه، میدان هفت تیر، مسجد الجواد، کافه و رستوران هور و بوستان پرواز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو هفت تیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده لاوینس واقع شده‌اند:

 • ایران شوفاژ
  مفتح جنوبی، طالقانی، ملک الشعرا بهار
 • مرکز خرید بهار
  مفتح جنوبی، ورکش، بهار شمالی، بین مهندسی و بهشت
 • کاغذ مقوا الوند
  مفتح، مانی
 • نمایش ماه پری
  مفتح جنوبی، شیرودی
 • تهران متریال
  (5.0)
  شریعتی، گروسی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آرمین (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لاوینس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لاوینس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لاوینس ندارد.
  neshan logo