info
عکس دانه گستر ماکیان
category

دانه گستر ماکیان محله دزک، شیراز

درباره‌ی دانه گستر ماکیان

دانه گستر ماکیان (فروشگاه) در محله دزک شیراز و خیابان ۱۴/۳ واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه در محله دزک شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان قلب الزهرا و همچنین فروشگاه لوازم ساختمانی و بهداشتی امید، رضا برگر، عطاری سنتی حسن کاظمی فر، نمایندگی ایران خودرو کد2247 و دنیای قفس قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده دانه گستر ماکیان واقع شده‌اند:

 • شیراز مس
  بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 37 و 39
 • تولیدی جوراب ملانی
  شیخ روزبهان، 2، 2/1
 • خیمه سرای سناتور
  بلوار سیبویه، بین سیبویه 2 و 4
 • تصفیه آب دماوند
  مفتح 11- مردانی، مردانی 29
 • برنج و حبوبات انصاری
  بلوار ارتش، قیام، جاوید 15
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خادم الشریعه (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دانه گستر ماکیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دانه گستر ماکیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دانه گستر ماکیان ندارد.
  neshan logo