عکس داروخانه دکتر پازوکی
category

داروخانه دکتر پازوکی (محله کاظم آباد - بنی هاشم، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، استاد حسن بنا شمالی، قنبری

موقعیت داروخانه دکتر پازوکی در محله کاظم آباد - بنی هاشم تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.
به همت نیروی زمینی ارتش، داروخانه اختصاصی بیماران کرونایی در تهران و در مساحتی بیش از هزار متر مربع در خیابان دانشگاه جنگ احداث و به بهره‌برداری رسید. برای مشاهده اطلاعات این داروخانه مخصوص داروهای کرونا اینجا کلیک کنید.

داروخانه دکتر پازوکی (داروخانه) در محله کاظم آباد - بنی هاشم تهران و خیابان قنبری واقع شده است. این مکان یکی از هفت داروخانه در محله کاظم آباد - بنی هاشم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نگین و همچنین شهر کتاب ملت، داروخانه شبانه روزی امید، شیشه اتومبیل یزدان صفری، بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه ملت کد 3023 و بوستان شهید دکتر رهنمون قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از داروخانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر داروخانه دکتر پازوکی


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، استاد حسن بنا شمالی، قنبری

تلفن تماس: 02122306466

وب‌سایت رسمی: dunro.com


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر پازوکی واقع شده‌اند:

 • داروخانه شبانه روزی امید
  (4.1)
  استاد حسن بنا شمالی، میرزاعلی
 • داروخانه دکتر مسعودی
  (4.2)
  بزرگراه شهید سلیمانی، منصوری، بین طالبی و استرکی
 • داروخانه دکتر پهلوانی
  (4.1)
  استاد حسن بنا شمالی
 • داروخانه اردلان
  (4.0)
  استاد حسن بنا شمالی، عبدالوهاب شهیدی
 • داروخانه دکتر بهمن باقری
  (4.0)
  بزرگراه امام علی، برادران محمدی، بین ولی الهی و صباح
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط باتیس (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر پازوکی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد داروخانه دکتر پازوکی

  • avatar
   دینشاه (شهریار سطح ۵) شنبه 18 اردیبهشت ماه 1400

   داروخانه دکتر پازوکی، داروخانه بسیار بزرگتری در حاشیه میدان ملت به نام داروخانه شبانه روزی امید وجود دارد که می‌توانید داروهایتان را از آنجا خریداری کنید، چرا که به نظر می رسد این داروخانه در نسخه‌های دکتر داروهای گران تر و غیر دولتی را به بیماران ارائه می دهد.

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر پازوکی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر پازوکی تهران ندارد.