عکس تهیه غذای خانگی مایده مشاهده در نقشه نشان
category

تهیه غذای خانگی مایده (محله تختی، تهران)

رستوران
استان تهران تهران استان تهران، تهران، رجایی، بین مسجد و هفتاد و هفتم

موقعیت تهیه غذای خانگی مایده در محله تختی تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.


تهیه غذای خانگی مایده (رستوران) در محله تختی تهران و خیابان کنارگذر رجایی واقع شده است. این رستوران یکی از نه رستوران در محله تختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار کفش غنی آبادیها و همچنین مسجد ولی الله اعظم عج (مسجد مادر)، مجموعه استخر و سونای یادآوران، رستوران چاوشی، جامعه علمیه امیر المومنین و مجموعه ورزشی یاداوران قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، رجایی، بین مسجد و هفتاد و هفتم

تلفن تماس: 02155038222


سایر غذاخوری‌های که در محدوده تهیه غذای خانگی مایده واقع شده‌اند:

 • رستوران چاوشی
  (4.0)
  رجایی، بین خلفی و مسجد
 • سفره خانه دوستان
  بزرگراه آزادگان، نصرالله زاده مهرآبادی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدوی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تهیه غذای خانگی مایده تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  رستوران غذا غذاخوری

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تهیه غذای خانگی مایده تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تهیه غذای خانگی مایده تهران ندارد.
  neshan logo