عکس خیابان کنارگذر رجایی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران بلوار شهید رجایی، بین پنجاه و پنجم و حسن زاده
category

خیابان کنارگذر رجایی تهران

خیابانی در تهران

خیابان کنارگذر رجایی در منطقه 16 تهران واقع شده‌است و از محله‌های تختی و یاخجی آباد - رضوان عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های کمیل، کنارگذر رجایی و بزرگراه شهید رجایی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان کنارگذر رجایی می‌توان به اداره تعاون كار و رفاه اجتماعی شهررى، بنیاد ایثارگران و سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران اشاره کرد. در اطراف خیابان کنارگذر رجایی 12 ایستگاه اتوبوس و 1 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان کنارگذر رجایی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان کنارگذر رجایی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان کنارگذر رجایی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان کنارگذر رجایی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...