info
عکس ایستگاه اتوبوس عباسی اول
category

ایستگاه اتوبوس عباسی اول محله یاخجی آباد - رضوان، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عباسی اول

ایستگاه اتوبوس عباسی اول (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و خیابان عباسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا ساندویچ الکس، مصالح فروشی غنی آبادی، مسجد جامع صاحب الزمان، پارکینگ شبانه روزی شریعتی و دبیرستان رشد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عباسی اول تهران

ایستگاه اتوبوس عباسی اول تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله یاخجی آباد - رضوان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید تندگویان، چهل و ششم، آموزگار، عباسی، بین شریعتی و تاجیک قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس عباسی اول تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو علی آباد نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین آژانس بانوان نیل را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس عباسی اول تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عباسی اول واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه معلم
  بلوار شهید رجایی، بابایی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور فیاض بخش
  بزرگراه شهید تندگویان، فرهادی، گودرزی
 • ایستگاه اتوبوس حمام
  بلوار شهید رجایی، عراقی، گودرزی
 • ایستگاه اتوبوس بانک
  بلوار شهید رجایی، بین مدائن و جاهدار اردبیلی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه وصال مترو علی آباد
  بزرگراه آزادگان، یاس، وصال، وصال یکم شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عباسی اول اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عباسی اول در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عباسی اول ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید تندگویان، چهل و ششم، آموزگار، عباسی، بین شریعتی و تاجیک
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo