عکس ایستگاه اتوبوس بانک
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بانک (محله نازی آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، بین مدائن و جاهدار اردبیلی

موقعیت ایستگاه اتوبوس بانک در محله نازی آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بانک (ایستگاه اتوبوس) در محله نازی آباد تهران و بلوار شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مدائن و همچنین مسجد سید الشهدا، پیتزا فانوس، جزیره گوشت، ویتامینه بستنی سندباد و مهد کودک و پیش دبستانی بهسا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک

ایستگاه اتوبوس بانک را می‌توانید در شهر تهران، محله نازی آباد بلوار شهید رجایی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید رجایی، بین مدائن و جاهدار اردبیلی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بانک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو علي آباد قرار دارد. تاکسی تلفنی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بانک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، بین مدائن و جاهدار اردبیلی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اول عباسی
  بزرگراه بعثت، پرستویی، شهید محرم ترک، بین عبداللهی و رضوانی یکتا
 • ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد شهرک رسالت
  بلوار دستواره، بین مشکی و هونجانی
 • ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد مرتضی گرد
  بلوار دستواره، بین مشکی و هونجانی
 • ایستگاه اتوبوس قالیشویی
  بلوار دستواره، بین مشکی و هونجانی
 • ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد شهرک توحید
  بلوار دستواره، بین مشکی و هونجانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک ندارد.
  neshan logo