عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم شعبان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم شعبان (محله تختی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، بین پنجاه و پنجم و حسن زاده

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم شعبان در محله تختی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم شعبان (ایستگاه اتوبوس) در محله تختی تهران و خیابان کنارگذر رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله تختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی 1269 ایران خودرو، درمانگاه شبانه روزی شهید نامجو (اتکا سابق)، حمل ونقل وطن دو، دبیرستان پسرانه نیمه شعبان و چلو کبابی تبریزی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم شعبان

آدرس ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم شعبان، شهر تهران، محله تختی خیابان کنارگذر رجایی است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید رجایی، بین پنجاه و پنجم و حسن زاده قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم شعبان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو علي آباد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس پویا قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم شعبان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، بین پنجاه و پنجم و حسن زاده


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه سوم شعبان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ملک آباد
  بلوار دستواره، بین باستانی پور و رجایی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک وصال تخلیه
  بزرگراه آزادگان، یاس، وصال، بین ناصری و سرو
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده ابان
  رجایی، طباطبایی، یاخچی آباد، بین حمزه و زلف خانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم شعبان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم شعبان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم شعبان ندارد.
  neshan logo