info
عکس ایستگاه اتوبوس شریعتی
category

ایستگاه اتوبوس شریعتی محله یاخجی آباد - رضوان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شریعتی

ایستگاه اتوبوس شریعتی (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا ساندویچ الکس، مجموعه ورزشی دکتر شریعتی آموزش و پرورش منطقه 17، دبیرستان رشد، مسجد جامع صاحب الزمان و نانوایی بربری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شریعتی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس شریعتی تهران است که در محله یاخجی آباد - رضوان قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شهید رجایی، صیادی، شریعتی، بین غفوری و چاوشی بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شریعتی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس بانوان نیل قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شریعتی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شریعتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  بزرگراه شهید تندگویان، کوی ولیعصر، گودرزی، بین حیدری و صحرایی سوری
 • ایستگاه اتوبوس سه راه
  بزرگراه شهید تندگویان، کوی ولیعصر، حمزه
 • ایستگاه اتوبوس بهزیستی
  بلوار شهید رجایی، طباطبایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شریعتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شریعتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شریعتی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، صیادی، شریعتی، بین غفوری و چاوشی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo