عکس ایستگاه اتوبوس میدان بهشت
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان بهشت (محله یاخجی آباد - رضوان، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان بهشت در محله یاخجی آباد - رضوان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان بهشت (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و بزرگراه شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و یک ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مدائن و همچنین آبمیوه بهشت، نانوایی بربری، کباب لوکماسی، شرکت گاز و پزشکی قانونی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان بهشت

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان بهشت، شهر تهران، محله یاخجی آباد - رضوان بزرگراه شهید رجایی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید رجایی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان بهشت عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو علي آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس طالعی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان بهشت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان بهشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد مادر
  رجایی، بین رضایی عدل و خانی باصری
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  بزرگراه شهید تندگویان، کوی ولیعصر، گودرزی، بین حیدری و صحرایی سوری
 • ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم عباسی
  بلوار دستواره، شهید پیراینده، حسینی، بین هاشمی مقدم و هدایتی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه پانزده خرداد
  بزرگراه شهید رجایی، تولایی، نیکنام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان بهشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان بهشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان بهشت ندارد.
  neshan logo