info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان بهشت
category

ایستگاه اتوبوس میدان بهشت محله یاخجی آباد - رضوان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان بهشت

ایستگاه اتوبوس میدان بهشت (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و بلوار شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و یک ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مدائن و همچنین میدان بهشت، آبمیوه بهشت، نانوایی بربری، شرکت گاز و کباب لوکماسی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان بهشت تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان بهشت تهران، شهر تهران، محله یاخجی آباد - رضوان است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رجایی، بعد از میدان بهشت می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان بهشت تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو علی آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس طالعی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان بهشت تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان بهشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  بزرگراه شهید تندگویان، کوی ولیعصر، گودرزی، بین حیدری و صحرایی سوری
 • ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم عباسی
  بلوار دستواره، شهید پیراینده، حسینی، بین هاشمی مقدم و هدایتی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه پانزده خرداد
  بلوار شهید رجایی، عراقی، نیکنام
 • ایستگاه اتوبوس بازار دوم
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، بین حسامی و نیکومرام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان بهشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان بهشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان بهشت ندارد.
  neshan logo