info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور تخلیه (محله یاخجی آباد - رضوان، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور تخلیه

موقعیت ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور تخلیه در محله یاخجی آباد - رضوان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و خیابان تولایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و یک ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوتوس مال و همچنین آموزشگاه آرایشگری مردانه نیک رویان، بازار روز نازی آباد، میدان بازار دوم نازی آباد، آزمایشگاه پاتوبیولوژی دی و کافه رستوران راندوو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور تخلیه

در شهر تهران، محله یاخجی آباد - رضوان خیابان تولایی، ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور تخلیه قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید رجایی، تولایی، بین پیمان و خودنگار قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور تخلیه عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس بانوان نیل را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور تخلیه مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه هفده شهریور تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تختی
  بزرگراه شهید رجایی، شهید پیراینده
 • ایستگاه اتوبوس هزار دستگاه
  بزرگراه بعثت، امامی، خود سیانی، بین سی و پنجم و صفاریان
 • ایستگاه اتوبوس میدان بهشت
  بزرگراه شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی شهید آوینی
  بزرگراه شهید تندگویان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور تخلیه ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، تولایی، بین پیمان و خودنگار
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo