info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع آموزشی شریعتی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع آموزشی شریعتی محله یاخجی آباد - رضوان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع آموزشی شریعتی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع آموزشی شریعتی (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا ساندویچ الکس، دبیرستان رشد، اتوسرویس قدرتی، باشگاه بدنسازی 7gym و فروشگاه لوازم یدکی چراغ برق قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع آموزشی شریعتی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع آموزشی شریعتی تهران است که در محله یاخجی آباد - رضوان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید رجایی، صیادی، شریعتی، بین عباسی و بشارت واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع آموزشی شریعتی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو علی آباد قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس بانوان نیل واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع آموزشی شریعتی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع آموزشی شریعتی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع آموزشی شریعتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع آموزشی شریعتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع آموزشی شریعتی ندارد.
location استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، صیادی، شریعتی، بین عباسی و بشارت
ثبت نظر و تصویر
neshan logo