عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع آموزشی شریعتی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع آموزشی شریعتی (محله یاخجی آباد - رضوان، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، صیادی، شریعتی، بین عباسی و بشارت

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع آموزشی شریعتی در محله یاخجی آباد - رضوان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع آموزشی شریعتی (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و یک ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا ساندویچ الکس، مجموعه ورزشی دکتر شریعتی آموزش و پرورش منطقه 17، دبیرستان رشد، مسجد جامع صاحب الزمان و اتوسرویس قدرتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع آموزشی شریعتی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع آموزشی شریعتی است که در محله یاخجی آباد - رضوان خیابان شریعتی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید رجایی، صیادی، شریعتی، بین عباسی و بشارت واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع آموزشی شریعتی عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو علي آباد قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس بانوان نیل واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع آموزشی شریعتی و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، صیادی، شریعتی، بین عباسی و بشارت


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه مجتمع آموزشی شریعتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یاس
  بزرگراه آزادگان، یاس، وصال، بین نیلوفر 1 و 2
 • ایستگاه اتوبوس بانک
  بلوار شهید رجایی، بین مدائن و جاهدار اردبیلی
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  بزرگراه شهید تندگویان، کوی ولیعصر، گودرزی، بین حیدری و صحرایی سوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع آموزشی شریعتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع آموزشی شریعتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع آموزشی شریعتی ندارد.
  neshan logo