info
عکس ایستگاه اتوبوس عباسی
category

ایستگاه اتوبوس عباسی محله یاخجی آباد - رضوان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عباسی

ایستگاه اتوبوس عباسی (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و خیابان عباسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار پذیرایی کوثر، کباب و حلیم مهتاب، مصالح فروشی غنی آبادی، ابزار فروشی شیبانی و مسجد قمربنی هاشم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عباسی تهران

ایستگاه اتوبوس عباسی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله یاخجی آباد - رضوان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید تندگویان، چهل و ششم، آموزگار، عباسی، بین تاجیک و یاخچی آباد واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس عباسی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عباسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حسنی
  بزرگراه شهید تندگویان، میعاد، بین داوودی و شصت و یکم
 • ایستگاه اتوبوس پایانه وصال مترو علی آباد
  بزرگراه آزادگان، یاس، وصال، وصال یکم شرقی
 • ایستگاه اتوبوس بازار دوم
  بلوار شهید رجایی، بابایی، بین نیکومرام و اوجانی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه وصال فیاض بخش
  بزرگراه آزادگان، یاس، وصال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عباسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عباسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عباسی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید تندگویان، چهل و ششم، آموزگار، عباسی، بین تاجیک و یاخچی آباد
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo