info
عکس ایستگاه اتوبوس ستاره
category

ایستگاه اتوبوس ستاره محله یاخجی آباد - رضوان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ستاره

ایستگاه اتوبوس ستاره (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار کفش غنی آبادیها و همچنین دفتر قالیشویی امین اوغلی، مرکز پرداخت خسارت اتومبیل جنوب بیمه آسیا، مکانیکی حسین، کارواش ستاره و نانوایی بربری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ستاره تهران

ایستگاه اتوبوس ستاره تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله یاخجی آباد - رضوان قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شهید رجایی، رضایی عدل، آهن فروشان، شریعتی، بین شهید محمد جلیل علیزاده و گلدان سازی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ستاره تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

آژانس طالعی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ستاره تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس ستاره

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 03 بهمن ماه 1402

  ایستگاه اتوبوس ستاره سه خط از ایم مسیر تردد مکنه یکی مترو علی آباد و دیگری تا فیاض بخش وسومی تا کاوه

  2

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ستاره واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حسنی
  بزرگراه شهید تندگویان، میعاد، بین داوودی و شصت و یکم
 • ایستگاه اتوبوس باربری
  بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس یادآوران
  بلوار شهید رجایی، آزادگان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ستاره اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ستاره در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ستاره ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، رضایی عدل، آهن فروشان، شریعتی، بین شهید محمد جلیل علیزاده و گلدان سازی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo