عکس ایستگاه اتوبوس بیست و چهار متری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بیست و چهار متری (محله علی آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار دستواره، بین ایمانی و بایندریان

موقعیت ایستگاه اتوبوس بیست و چهار متری در محله علی آباد تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بیست و چهار متری (ایستگاه اتوبوس) در محله علی آباد تهران و بلوار دستواره واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله علی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ بهاران و همچنین درمانگاه شبانه روزی سلیم، داروخانه شبانه‌روزی دکتر کنگری، فروشگاه اسباب بازی سانی لند، بوتیک لول آپ و لوازم خانگی فتح الهی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیست و چهار متری

ایستگاه اتوبوس بیست و چهار متری را می‌توانید در شهر تهران، محله علی آباد بلوار دستواره پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دستواره، بین ایمانی و بایندریان قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بیست و چهار متری عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو علي آباد قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس آلاله قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بیست و چهار متری مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار دستواره، بین ایمانی و بایندریان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیست و چهار متری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم عباسی
  بلوار دستواره، شهید پیراینده، حسینی، بین هاشمی مقدم و هدایتی
 • ایستگاه اتوبوس سر بزرگراه
  بزرگراه شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس میدان مادر
  بلوار دستواره، بعد از غیبی
 • ایستگاه اتوبوس باربری
  بزرگراه شهید رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیست و چهار متری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس بیست و چهار متری

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   مطهره
   سه شنبه 04 مرداد ماه 1401

   اتوبوسها خیلی دیر میان خیییلییی

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیست و چهار متری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیست و چهار متری ندارد.
  neshan logo