info
عکس ایستگاه اتوبوس بیست و چهار متری
category

ایستگاه اتوبوس بیست و چهار متری محله علی آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیست و چهار متری

ایستگاه اتوبوس بیست و چهار متری (ایستگاه اتوبوس) در محله علی آباد تهران و بلوار دستواره واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله علی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری بهاران و همچنین درمانگاه شبانه روزی سلیم، داروخانه شبانه‌روزی دکتر کنگری، بوتیک لول آپ، لوازم خانگی فتح الهی و فروشگاه اسباب بازی سانی لند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیست و چهار متری تهران

ایستگاه اتوبوس بیست و چهار متری تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله علی آباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دستواره، بین ایمانی و بایندریان قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بیست و چهار متری تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو علی آباد قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس آلاله قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بیست و چهار متری تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس بیست و چهار متری

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  مطهره
  سه شنبه 04 مرداد ماه 1401

  اتوبوسها خیلی دیر میان خیییلییی

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیست و چهار متری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم عباسی
  بلوار دستواره، شهید پیراینده، حسینی، بین هاشمی مقدم و هدایتی
 • ایستگاه اتوبوس میدان مادر
  بلوار دستواره
 • ایستگاه اتوبوس باربری
  بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه ابریشم تخلیه
  بزرگراه آزادگان، بیست و یک متری بعثت، شهید پیراینده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیست و چهار متری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیست و چهار متری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیست و چهار متری ندارد.
  neshan logo