info
عکس ایستگاه اتوبوس دکتر حسابی
category

ایستگاه اتوبوس دکتر حسابی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دکتر حسابی

ایستگاه اتوبوس دکتر حسابی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان جی شیر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برش لیزر و حکاکی لیزر ایده آل لیزر اصفهان، میوه فروشی ولیعصر، تعمیرگاه، شیرینی فروشی و ایستگاه اتوبوس ابتدای معراج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دکتر حسابی اصفهان

ایستگاه اتوبوس دکتر حسابی اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله سنجوان مروه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در جی شیر واقع شده است. ایستگاه اتوبوس دکتر حسابی اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دکتر حسابی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دکتر حسابی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دکتر حسابی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دکتر حسابی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دکتر حسابی ندارد.
neshan logo