info
عکس پاساژ نشاط قدیم
category

پاساژ نشاط قدیم محله ارگ - پامنار، تهران

بازار و مرکز خرید

درباره‌ی پاساژ نشاط قدیم

پاساژ نشاط قدیم (بازار و مرکز خرید) در محله ارگ - پامنار تهران و خیابان مسجد نور واقع شده است. این مجتمع یکی از پنجاه و نه بازار و مرکز خرید در محله ارگ - پامنار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند تالار الماس، شمس العماره و بازار رضا و همچنین هتل زیبا، رستوران امیرکبیر، عمارت تاریخی امام جمعه، سرای روشن و تهران پروژکتور قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ نشاط قدیم واقع شده‌اند:

 • پاساژ پارسین ورودی چهارم
  ناظم زاده
 • دالان دراز
  مولوی، بازار حضرتی، موسوی، دستجردی یکم، بین کوشش و دستجردی 2
 • پاساژ سینا
  جمهوری اسلامی، لاله زار، بین باربد و علیپور
 • پاساژ سرای لاله زار
  فردوسی، باربد
 • پاساژ ممتاز
  سعدی جنوبی، علیپور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ نشاط قدیم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ نشاط قدیم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ نشاط قدیم ندارد.
  neshan logo