info
عکس حسینیه بیت الحسین
category

حسینیه بیت الحسین محله قیام، تهران

درباره‌ی حسینیه بیت الحسین

حسینیه بیت الحسین (محل عبادت) در محله قیام تهران و خیابان اسدی واقع شده است. این مکان یکی از هفده محل عبادت در محله قیام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بازرگانان و بازار علی و همچنین بیمارستان سوم شعبان، پمپ بنزین، حسینیه هدایت، فرش مشهد و پارک دینا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان قیام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر محل‌های عبادت که در محدوده حسینیه بیت الحسین واقع شده‌اند:

 • حسینیه شیخ مرتضی زاهد
  مصطفی خمینی، ستار جنتی، اول
 • حسینیه یالرودیهای نور
  خاوران، خراسان، یزدانی
 • حسینیه دستجردیها
  قیام، بین مجدپور و مشهدی رحیم
 • حسینیه ام المصایب
  بزرگراه محلاتی، 15 خرداد، قائم مقامی، عباسی، بین معزی و نمازی
 • حسينيه بيت الاحزان بي بي رقيه (س)
  ری، تهرانی نژاد، کریمی، خبازها
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی حسینیه بیت الحسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد حسینیه بیت الحسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه حسینیه بیت الحسین ندارد.
  neshan logo