info
عکس بازار علی
category

بازار علی (محله بازار تهران، تهران)

درباره‌ی بازار علی

بازار علی (بازار و مرکز خرید) در محله بازار تهران تهران و خیابان ری واقع شده است. این مجتمع یکی از 135 بازار و مرکز خرید در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بازرگانان، موزه حمام قبله (حمام خانم) و دفتر خدمات نوسازی بازار - سیروس خودآوند و همچنین رستوران هانی، پمپ بنزین، بستنی اکبر مشدی، امداد خودرو 3510 و فروشگاه زنجیره ای افق کوروش شعبه قیام 2 قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو میدان قیام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده بازار علی واقع شده‌اند:

 • پاساژ احمدی
  مصطفی خمینی، حمام چال، غفاری، بشیری، بین رحمانی و پشت مسجد
 • پاساژ شهرابی
  رحمانی
 • پاساژ دربندی ۱
  مصطفی خمینی، حمام چال، غفاری، بشیری، بین رحمانی و درخشنده
 • بازارچه هرندی
  صاحب جمع، بازارچه هرندی
 • پاساژ کریمی
  مصطفی خمینی، حمام چال، غفاری، بشیری، بین رحمانی و درخشنده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط باشنگی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازار علی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد بازار علی

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   شاه نشان
   پنجشنبه 22 اردیبهشت ماه 1401

   بازار خوبی است ممنون

   1
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازار علی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازار علی ندارد.
  neshan logo