عکس آموزشکده فنی و حرفه ای دختران زینب کبری همدان
category

آموزشکده فنی و حرفه ای دختران زینب کبری همدان (محله سنگ شیر، همدان)

دانشگاه و موسسه آموزش عالی
استان همدان همدان استان همدان، همدان، دکتر چمران، نیلوفر، نیک نژاد

موقعیت آموزشکده فنی و حرفه ای دختران زینب کبری همدان یکی از دانشگاه‌های خوب منطقه در محله سنگ شیر را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در همدان را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

آموزشکده فنی و حرفه ای دختران زینب کبری همدان (دانشگاه و موسسه آموزش عالی) در محله سنگ شیر همدان و خیابان نیک نژاد واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و سه شنبه بازار و همچنین نمایندگی انحصاری شاتل استان همدان، پیتزا و ساندویچ خانواده، داروخانه دکتر شهیدی، بانک مسکن و دبستان صادقیه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از دانشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان همدان، همدان، دکتر چمران، نیلوفر، نیک نژاد

تلفن تماس: 08138223518


سایر دانشگاه‌های که در محدوده آموزشکده فنی و حرفه ای دختران زینب کبری همدان واقع شده‌اند:

 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد سما
  (3.0)
  آیت الله طالقانی، خیابان نواب صفوی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Yek Rad (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشکده فنی و حرفه ای دختران زینب کبری همدان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آموزشکده فنی و حرفه ای دختران زینب کبری همدان دانشگاه موسسه آموزش عالی

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد آموزشکده فنی و حرفه ای دختران زینب کبری همدان

  • avatar
   pari.h (شهریار سطح ۵) پنجشنبه 06 خرداد ماه 1400

   کیفیت آموزش خوب است مدیریت خوبی دارد و برخورد با دانشجویان مناسب است

  • avatar
   کلباسی (شهریار سطح ۳) شنبه 05 تیر ماه 1400

   نیازش احساس میشد

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشکده فنی و حرفه ای دختران زینب کبری همدان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشکده فنی و حرفه ای دختران زینب کبری همدان ندارد.