info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه فلاح
category

ایستگاه اتوبوس سه راه فلاح محله یافت آباد شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه فلاح

ایستگاه اتوبوس سه راه فلاح (ایستگاه اتوبوس) در محله یافت آباد شمالی تهران و بزرگراه آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله یافت آباد شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مبل ایران شماره 1 و همچنین هنرستان دولتی فنی حرفه ای برهان، مدیریت آموزش و پرورش منطقه 18، مجتمع آموزشی شهید محمد حسین خرمی نژاد، تعمیرگاه امین و صبا باتری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه فلاح تهران

ایستگاه اتوبوس سه راه فلاح تهران در شهر تهران، محله یافت آباد شمالی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آیت الله سعیدی، نرسیده به پیغمبری می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سه راه فلاح تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید آژانس زرین را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سه راه فلاح تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه فلاح واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درختی
  معلم، رجایی، آلاله هفتم
 • ایستگاه اتوبوس پارک شقایق
  ابوذر، بین باقری و البرزی
 • ایستگاه اتوبوس البرز
  ابوذر، بین باقری و البرزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه فلاح اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه فلاح در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه فلاح ندارد.
  neshan logo