info
عکس آموزشگاه نقاشی غزاله صادقی
category

آموزشگاه نقاشی غزاله صادقی محله بدر، اصفهان

موسسه آموزشی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آموزشگاه نقاشی غزاله صادقی

آموزشگاه نقاشی غزاله صادقی (موسسه آموزشی) در محله بدر اصفهان و خیابان شهید مصطفی یمینی (11) واقع شده است. این موسسه یکی از ده موسسه آموزشی در محله بدر اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جراحی محدود کاملیا و رویال ساخت و همچنین فروشگاه مواد غذایی ارگانیک سبوس شعبه 10 اصفهان Saboos Health&Organic shop، شورای حل اختلاف ارباب، تعمیرگاه لوازم خانگی مرکزی، باتری سازی مهرداد و آموزشگاه رانندگی هاتف قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده آموزشگاه نقاشی غزاله صادقی واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه فنی و حرفه‌ای قیطون
  قائم مقام فراهانی، احسان افشاری، نوروزی (7)، کیان
 • آموزشگاه کاشانه هنر
  آبشار اول، آرش (3)
 • آموزشگاه موسیقی پارت
  آپادانا اول (قدوسی)، بوستان (2)
 • آموزشگاه و آرایشگاه آرمینه
  آپادانا اول (قدوسی)، بین مهدی و عصاچی
 • بینش نگاره
  آپادانا اول (قدوسی)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پسر پادشاه (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ شنبه 08 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه نقاشی غزاله صادقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 08 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه نقاشی غزاله صادقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه نقاشی غزاله صادقی ندارد.
  neshan logo